Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X

Producent maszyn pakujących w folię

O firmie

Marka FILMAT to uznany na rynku producent sprzętu służącego do pakowania. Urządzenia pakujące tej firmy to kwintesencja znakomitego wykonania, solidności oraz trwałości. Decydując się na urządzenia do pakowania FILMAT mamy gwarancję pełnej satysfakcji z ich użytkowania. Wszystko to dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom i najwyższej jakości materiałom. Produkowane przez nas maszyny przeznaczone są do pakowania tworzywami takimi jak folie termokurczliwe czy stretch. Nasze urządzenia pakujące zadbają o to, aby cały proces pakowania przebiegał sprawnie i jak najszybciej.

Tym, co sprawia, że sprzęt ten jest wyjątkowym, to zastosowane rozwiązania, które oparte są o unikalne technologie. Produkowane maszyny posiadają zamontowany sterownik mikroprocesorowy, co zapewnia w pełni płynną, automatyczna pracę maszyn. Operator może komfortowo wprowadzić pożądane parametry, tak aby uzyskać zamierzony efekt. Ponadto wyświetlanie komunikatów daje pewność, że prace konserwacyjne zostaną przeprowadzone w należytym momencie.

O tym, że nasza firma dokłada wszelkich starań, aby urządzenia do pakowania były maszynami wyjątkowo trwałymi, świadczy precyzja ich wykonania i przemyślany projekt. Maszyny występują w wariancie, w którym wykonuje się je w taki sposób, aby były kwasoodporne lub miały właściwości elektrostatyczne.

Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich tych, którzy pragną usprawnić procesy produkcyjne wswoim przedsiębiorstwie. Przyjazne dla środowiska maszyny na pewno korzystnie wpłyną na funkcjonalność każdego zakładu.